WinDS Pro

1

Bardzo fajny multi emulator posiadający na swoim pokładzie sporo emulatorów, dzięki którym można zagrać w wiele gier bez korzystania z oddzielnych emulatorów. Cała rzecz sprowadza się do instalacji programu i przypasania klawiszy w umieszczonych tam emulatorach. Opis przypisania klawiszy znajdziecie w większości na stronach bloga.

  • Podczas instalacji wyskoczy pytanie, które emulatory chcemy. Najlepiej wszystkie wymienione.

  • Po instalacji i włączeniu programu zobaczymy jakie emulatory mamy w zestawie. Tych, których nie widać można wpisać w okienko wyszukiwarki Search (najlepiej nazwę emulowanej konsoli lub kompa) a nazwa powinna się pojawić. Poniżej na obrazku macie nazwy emulatorów na pierwszym planie. U góry po lewej stronie macie polecenie File/Open Rom gdzie podajecie ścieżkę do ROZPAKOWANEJ gry:

  • Rozpakowana gra po odpaleniu uruchomi przypisany do programu emulator tejże maszynki. Potem pozostaje ustalenie wielkości emulatora, przypisać klawisze. Większość podanych w programie emulatorów opisanych jest na blogu. Niektóre emulatory wymagają biosów. Czasami szperanie na blogu lub w necie daje dobre efekty 🙂

Strona emulatora

Jeden komentarz do „WinDS Pro

  1. Anonim

    Fajny emulator a nawet kilka w jednym. Można pograć w jednym miejscu na wielu platformach 🙂

Komentarze na forum.